1206J630P500CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J630P500CQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206J630P500CQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.5PF 630V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1206J630P500CQT.pdf
  • Mezua
1206J630P500CQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206J630P500CQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.5PF 630V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 198121 pcs Datuen fitxa 1206J630P500CQT.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.5pF ±0.25pF 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.5pF