1206J6300111JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J6300111JQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206J6300111JQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 110PF 630V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1206J6300111JQT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
1206J6300111JQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206J6300111JQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 110PF 630V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 154498 pcs Datuen fitxa 1206J6300111JQT.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Q, Low Loss Failure Rate -
Deskribapen zehatza 110pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 110pF