1206J5003P90CAR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J5003P90CAR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206J5003P90CAR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3.9PF 500V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1.1206J5003P90CAR.pdf2.1206J5003P90CAR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
1206J5003P90CARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206J5003P90CAR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 3.9PF 500V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 180433 pcs Datuen fitxa 1.1206J5003P90CAR.pdf2.1206J5003P90CAR.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.9pF ±0.25pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 3.9pF