1206J5000121JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J5000121JCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206J5000121JCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 120PF 500V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1.1206J5000121JCT.pdf2.1206J5000121JCT.pdf
  • Mezua
1206J5000121JCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206J5000121JCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 120PF 500V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 419363 pcs Datuen fitxa 1.1206J5000121JCT.pdf2.1206J5000121JCT.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 120pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 120pF