1206J3001P50BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J3001P50BQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206J3001P50BQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.5PF 300V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1206J3001P50BQT.pdf
  • Mezua
1206J3001P50BQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206J3001P50BQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1.5PF 300V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 181490 pcs Datuen fitxa 1206J3001P50BQT.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±0.1pF
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 1.5pF ±0.1pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1.5pF