1206J2K01P10HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2K01P10HQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206J2K01P10HQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.1PF 2KV C0G/NP0 1206
Fitxak: 1206J2K01P10HQT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
1206J2K01P10HQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206J2K01P10HQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1.1PF 2KV C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97834 pcs Datuen fitxa 1206J2K01P10HQT.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±0.05pF
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Q, Low Loss Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.1pF ±0.05pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1.1pF