1206J1K50682JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1K50682JXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206J1K50682JXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6800PF 1.5KV X7R 1206
Fitxak: 1.1206J1K50682JXR.pdf2.1206J1K50682JXR.pdf
  • Mezua
1206J1K50682JXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206J1K50682JXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 6800PF 1.5KV X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175784 pcs Datuen fitxa 1.1206J1K50682JXR.pdf2.1206J1K50682JXR.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 6800pF