1206J1K00471MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1K00471MDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206J1K00471MDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 1KV X7R 1206
Fitxak: 1206J1K00471MDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
1206J1K00471MDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206J1K00471MDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 470PF 1KV X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 373006 pcs Datuen fitxa 1206J1K00471MDR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 1000V (1kV)
tolerantzia 470pF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio AEC-Q200
polarizazio 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1206J1K00471MDR Lead Style 0.063" (1.60mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 470pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 470PF 1KV X7R 1206