1206J1000393MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1000393MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206J1000393MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.039UF 100V X7R 1206
Fitxak: 1.1206J1000393MXR.pdf2.1206J1000393MXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
1206J1000393MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206J1000393MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.039UF 100V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 342396 pcs Datuen fitxa 1.1206J1000393MXR.pdf2.1206J1000393MXR.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.039µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.039µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1206J1000430FQT
1206J1000430FQT
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 43PF 100V C0G/NP0 1206
Stockean: 44473 pcs
Deskarga: 1206J1000430FQT.pdf
RFQ
1206J1000393MXRE03
1206J1000393MXRE03
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 0.039UF 100V X7R 1206