1206J0500473JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0500473JDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206J0500473JDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 50V X7R 1206
Fitxak: 1206J0500473JDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
1206J0500473JDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206J0500473JDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.047UF 50V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 258386 pcs Datuen fitxa 1206J0500473JDR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.047µF