1111Y3000750JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y3000750JQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1111Y3000750JQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 75PF 300V C0G/NP0 1111
Fitxak: 1111Y3000750JQT.pdf
  • Mezua
1111Y3000750JQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1111Y3000750JQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 75PF 300V C0G/NP0 1111 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115316 pcs Datuen fitxa 1111Y3000750JQT.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.070" (1.78mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1111 (2828 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 75pF ±5% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) kapazitantzia 75pF