1111Y2505P10DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y2505P10DQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1111Y2505P10DQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5.1PF 250V C0G/NP0 1111
Fitxak: 1111Y2505P10DQT.pdf
  • Mezua
1111Y2505P10DQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1111Y2505P10DQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 5.1PF 250V C0G/NP0 1111 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94399 pcs Datuen fitxa 1111Y2505P10DQT.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.070" (1.78mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1111 (2828 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 5.1pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) kapazitantzia 5.1pF