1111Y2001P80HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y2001P80HQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1111Y2001P80HQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 1111
Fitxak: 1111Y2001P80HQT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
1111Y2001P80HQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1111Y2001P80HQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 1111 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68553 pcs Datuen fitxa 1111Y2001P80HQT.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±0.05pF
Lodiera (Max) 0.070" (1.78mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1111 (2828 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.8pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) kapazitantzia 1.8pF