1111Y1000220FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y1000220FQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1111Y1000220FQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1111
Fitxak: 1111Y1000220FQT.pdf
  • Mezua
1111Y1000220FQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1111Y1000220FQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1111 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23052 pcs Datuen fitxa 1111Y1000220FQT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.070" (1.78mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1111 (2828 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 22pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) kapazitantzia 22pF