1111J5000111JUT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J5000111JUT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1111J5000111JUT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 110PF 500V C0G/NP0 1111
Fitxak: 1.1111J5000111JUT.pdf2.1111J5000111JUT.pdf
  • Mezua
1111J5000111JUTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1111J5000111JUT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 110PF 500V C0G/NP0 1111 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4438 pcs Datuen fitxa 1.1111J5000111JUT.pdf2.1111J5000111JUT.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.070" (1.78mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1111 (2828 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Failure Rate -
Deskribapen zehatza 110pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) kapazitantzia 110pF