1111J3001P90DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J3001P90DQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1111J3001P90DQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.9PF 300V C0G/NP0 1111
Fitxak: 1111J3001P90DQT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
1111J3001P90DQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1111J3001P90DQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1.9PF 300V C0G/NP0 1111 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107589 pcs Datuen fitxa 1111J3001P90DQT.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.070" (1.78mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1111 (2828 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.9pF ±0.5pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) kapazitantzia 1.9pF