1111J2006P20HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J2006P20HQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1111J2006P20HQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6.2PF 200V C0G/NP0 1111
Fitxak: 1111J2006P20HQT.pdf
  • Mezua
1111J2006P20HQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1111J2006P20HQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 6.2PF 200V C0G/NP0 1111 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23823 pcs Datuen fitxa 1111J2006P20HQT.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±0.05pF
Lodiera (Max) 0.070" (1.78mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1111 (2828 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 6.2pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) kapazitantzia 6.2pF