111122K00180GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
111122K00180GQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 111122K00180GQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 18PF 2KV C0G/NP0 1111
Fitxak: 111122K00180GQT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
111122K00180GQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 111122K00180GQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 18PF 2KV C0G/NP0 1111 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 154873 pcs Datuen fitxa 111122K00180GQT.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.098" (2.50mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1111 (2828 Metric) Beste izenak 1608-1271-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Magnetic Failure Rate -
Deskribapen zehatza 18pF ±2% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) kapazitantzia 18pF