0805Y2500331JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y2500331JCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y2500331JCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 0805
Fitxak: 1.0805Y2500331JCR.pdf2.0805Y2500331JCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24000 pcs
  • Mezua
0805Y2500331JCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y2500331JCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 448299 pcs Datuen fitxa 1.0805Y2500331JCR.pdf2.0805Y2500331JCR.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak Boardflex Sensitive