0805Y2500103KNT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y2500103KNT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y2500103KNT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Fitxak: 0805Y2500103KNT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
0805Y2500103KNTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y2500103KNT fabrikatzailea Knowles Syfer
Kopurua eskuragarri 134159 pcs Datuen fitxa 0805Y2500103KNT.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 1608-1441-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak Boardflex Sensitive