0805Y1500330FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y1500330FQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y1500330FQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 33PF 150V C0G/NP0 0805
Fitxak: 0805Y1500330FQT.pdf
  • Mezua
0805Y1500330FQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y1500330FQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 33PF 150V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57995 pcs Datuen fitxa 0805Y1500330FQT.pdf
Tentsioaren balioa 150V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 33pF ±1% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 33pF