0805Y0630124MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0630124MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y0630124MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.12UF 63V X7R 0805
Fitxak: 1.0805Y0630124MXR.pdf2.0805Y0630124MXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24000 pcs
  • Mezua
0805Y0630124MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y0630124MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.12UF 63V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 419288 pcs Datuen fitxa 1.0805Y0630124MXR.pdf2.0805Y0630124MXR.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.12µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 0.12µF eskaerak Boardflex Sensitive