0805Y0630100GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0630100GFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y0630100GFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10PF 63V C0G/NP0 0805
Fitxak: 0805Y0630100GFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
0805Y0630100GFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y0630100GFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 10PF 63V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 258785 pcs Datuen fitxa 0805Y0630100GFT.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 10pF