0805Y0502P70DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0502P70DCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y0502P70DCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0805
Fitxak: 1.0805Y0502P70DCR.pdf2.0805Y0502P70DCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24000 pcs
  • Mezua
0805Y0502P70DCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y0502P70DCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 725634 pcs Datuen fitxa 1.0805Y0502P70DCR.pdf2.0805Y0502P70DCR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.7pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2.7pF