0805Y0500821KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0500821KXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y0500821KXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 820PF 50V X7R 0805
Fitxak: 1.0805Y0500821KXT.pdf2.0805Y0500821KXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
0805Y0500821KXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y0500821KXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 820PF 50V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 664577 pcs Datuen fitxa 1.0805Y0500821KXT.pdf2.0805Y0500821KXT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 820pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 820pF