0805Y0500120FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y0500120FFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0805
Fitxak: 0805Y0500120FFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
0805Y0500120FFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y0500120FFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125856 pcs Datuen fitxa 0805Y0500120FFT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 12pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio -
polarizazio 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0805Y0500120FFT Lead Style 0.051" (1.30mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 12pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0805