0805Y0500104KSTM01
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0500104KSTM01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y0500104KSTM01
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Fitxak: 1.0805Y0500104KSTM01.pdf2.0805Y0500104KSTM01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
0805Y0500104KSTM01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y0500104KSTM01 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 640568 pcs Datuen fitxa 1.0805Y0500104KSTM01.pdf2.0805Y0500104KSTM01.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FlexiCap™
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 1608-1311-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.1µF