0805Y0500101JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0500101JCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y0500101JCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805
Fitxak: 1.0805Y0500101JCT.pdf2.0805Y0500101JCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
0805Y0500101JCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y0500101JCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137278 pcs Datuen fitxa 1.0805Y0500101JCT.pdf2.0805Y0500101JCT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 1608-1380-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 100pF eskaerak Boardflex Sensitive