0805Y0250332MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y0250332MDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 25V X7R 0805
Fitxak: 0805Y0250332MDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24000 pcs
  • Mezua
0805Y0250332MDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y0250332MDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 3300PF 25V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 619276 pcs Datuen fitxa 0805Y0250332MDR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 3300pF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio AEC-Q200
polarizazio 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0805Y0250332MDR Lead Style 0.051" (1.30mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 3300pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 3300PF 25V X7R 0805