0805Y0162P70BFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0162P70BFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y0162P70BFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.7PF 16V C0G/NP0 0805
Fitxak: 0805Y0162P70BFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
0805Y0162P70BFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y0162P70BFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2.7PF 16V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107446 pcs Datuen fitxa 0805Y0162P70BFT.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±0.1pF
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.7pF ±0.1pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2.7pF