0805Y0160121KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0160121KDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805Y0160121KDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 120PF 16V X7R 0805
Fitxak: 0805Y0160121KDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24000 pcs
  • Mezua
0805Y0160121KDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805Y0160121KDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 120PF 16V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 509672 pcs Datuen fitxa 0805Y0160121KDR.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 120pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 120pF