0805J6302P70DCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J6302P70DCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J6302P70DCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.7PF 630V C0G/NP0 0805
Fitxak: 1.0805J6302P70DCT.pdf2.0805J6302P70DCT.pdf
  • Mezua
0805J6302P70DCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J6302P70DCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2.7PF 630V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 658758 pcs Datuen fitxa 1.0805J6302P70DCT.pdf2.0805J6302P70DCT.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.7pF ±0.5pF 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2.7pF