0805J5001P80BAT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J5001P80BAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J5001P80BAT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.8PF 500V C0G/NP0 0805
Fitxak: 1.0805J5001P80BAT.pdf2.0805J5001P80BAT.pdf
  • Mezua
0805J5001P80BATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J5001P80BAT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1.8PF 500V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121350 pcs Datuen fitxa 1.0805J5001P80BAT.pdf2.0805J5001P80BAT.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±0.1pF
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.8pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1.8pF