0805J5000822JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J5000822JDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J5000822JDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8200PF 500V X7R 0805
Fitxak: 0805J5000822JDT.pdf
  • Mezua
0805J5000822JDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J5000822JDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 8200PF 500V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226439 pcs Datuen fitxa 0805J5000822JDT.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8200pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 8200pF