0805J5000271GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J5000271GCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J5000271GCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 0805
Fitxak: 1.0805J5000271GCR.pdf2.0805J5000271GCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24000 pcs
  • Mezua
0805J5000271GCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J5000271GCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 307878 pcs Datuen fitxa 1.0805J5000271GCR.pdf2.0805J5000271GCR.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 270pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 270pF