0805J3004P30DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J3004P30DQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J3004P30DQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.3PF 300V C0G/NP0 0805
Fitxak: 0805J3004P30DQT.pdf
  • Mezua
0805J3004P30DQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J3004P30DQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 4.3PF 300V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 211228 pcs Datuen fitxa 0805J3004P30DQT.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 4.3pF ±0.5pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4.3pF