0805J3000470GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J3000470GQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J3000470GQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 47PF 300V C0G/NP0 0805
Fitxak: 0805J3000470GQT.pdf
  • Mezua
0805J3000470GQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J3000470GQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 47PF 300V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101042 pcs Datuen fitxa 0805J3000470GQT.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 47pF ±2% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 47pF