0805J1503P30HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1503P30HQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J1503P30HQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3.3PF 150V C0G/NP0 0805
Fitxak: 0805J1503P30HQT.pdf
  • Mezua
0805J1503P30HQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J1503P30HQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 3.3PF 150V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98243 pcs Datuen fitxa 0805J1503P30HQT.pdf
Tentsioaren balioa 150V tolerantzia ±0.05pF
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 3.3pF ±0.05pF 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 3.3pF