0805J1000130KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1000130KQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J1000130KQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 13PF 100V C0G/NP0 0805
Fitxak: 0805J1000130KQT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
0805J1000130KQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J1000130KQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 13PF 100V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 211865 pcs Datuen fitxa 0805J1000130KQT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Q, Low Loss Failure Rate -
Deskribapen zehatza 13pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 13pF