0805J0630121JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0630121JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J0630121JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 120PF 63V X7R 0805
Fitxak: 1.0805J0630121JXT.pdf2.0805J0630121JXT.pdf
  • Mezua
0805J0630121JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J0630121JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 120PF 63V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 563058 pcs Datuen fitxa 1.0805J0630121JXT.pdf2.0805J0630121JXT.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 120pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 120pF