0805J0500473MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0500473MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J0500473MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
Fitxak: 1.0805J0500473MXR.pdf2.0805J0500473MXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24000 pcs
  • Mezua
0805J0500473MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J0500473MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 504239 pcs Datuen fitxa 1.0805J0500473MXR.pdf2.0805J0500473MXR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.047µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0805J0500473MXT
0805J0500473MXT
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
Stockean: 638296 pcs
Deskarga: 0805J0500473MXT.pdf
RFQ
0805J0500473KXT
0805J0500473KXT
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
Stockean: 594585 pcs
Deskarga: 0805J0500473KXT.pdf
RFQ
0805J0500473MXRE03
0805J0500473MXRE03