0805J0500471MATE03
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0500471MATE03 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J0500471MATE03
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0805
Fitxak: 1.0805J0500471MATE03.pdf2.0805J0500471MATE03.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
0805J0500471MATE03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J0500471MATE03 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 56491 pcs Datuen fitxa 1.0805J0500471MATE03.pdf2.0805J0500471MATE03.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.045" (1.15mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 1608-1339-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL (X2Y) Failure Rate -
Deskribapen zehatza 470pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 470pF