0805J0250183JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0250183JDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J0250183JDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.018UF 25V X7R 0805
Fitxak: 0805J0250183JDT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
0805J0250183JDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J0250183JDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.018UF 25V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 313493 pcs Datuen fitxa 0805J0250183JDT.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.018µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.018µF