0805J0160124JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0160124JXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J0160124JXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.12UF 16V X7R 0805
Fitxak: 1.0805J0160124JXR.pdf2.0805J0160124JXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24000 pcs
  • Mezua
0805J0160124JXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J0160124JXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.12UF 16V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 382196 pcs Datuen fitxa 1.0805J0160124JXR.pdf2.0805J0160124JXR.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.12µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.12µF