0603Y3000510FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y3000510FQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y3000510FQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 51PF 300V C0G/NP0 0603
Fitxak: 0603Y3000510FQT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603Y3000510FQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y3000510FQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 51PF 300V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 127323 pcs Datuen fitxa 0603Y3000510FQT.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Q, Low Loss, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 51pF ±1% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 51pF