0603Y2508P20CFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2508P20CFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y2508P20CFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 0603
Fitxak: 0603Y2508P20CFT.pdf
  • Mezua
0603Y2508P20CFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y2508P20CFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 283740 pcs Datuen fitxa 0603Y2508P20CFT.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8.2pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 8.2pF