0603Y200P470CFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y200P470CFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y200P470CFR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47PF 200V C0G/NP0 0603
Fitxak: 0603Y200P470CFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32000 pcs
  • Mezua
0603Y200P470CFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y200P470CFR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.47PF 200V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 301794 pcs Datuen fitxa 0603Y200P470CFR.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.47pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 0.47pF