0603Y2000222JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2000222JDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y2000222JDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 200V X7R 0603
Fitxak: 0603Y2000222JDT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603Y2000222JDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y2000222JDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2200PF 200V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 427865 pcs Datuen fitxa 0603Y2000222JDT.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 2200pF