0603Y1000120KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y1000120KCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y1000120KCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 0603
Fitxak: 1.0603Y1000120KCT.pdf2.0603Y1000120KCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603Y1000120KCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y1000120KCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 649534 pcs Datuen fitxa 1.0603Y1000120KCT.pdf2.0603Y1000120KCT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 12pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 12pF