0603Y1000101GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y1000101GFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y1000101GFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603
Fitxak: 0603Y1000101GFT.pdf
  • Mezua
0603Y1000101GFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y1000101GFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 287540 pcs Datuen fitxa 0603Y1000101GFT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 100pF